czwartek, 20 marca 2014

Ostrów Mazowiecki – PIOSENKA FRANCUSKAOstrów Mazowiecki – PIOSENKA FRANCUSKA z okazji Dni Frankofonii i Dnia Kobiet

9 marca o 17.00 2014 r. w Ostrowi Mazowieckiej, w Zajeździe „Cobra” maiła miejsce recitali piosenki francuskiej w wykonanu Justyny Bacz z towarzyszeniem znakomitych muzyków Mariusza Dubrawskiego, Pawła Pańty oraz Rafała Grząki.

W programie klasyka piosenki francuskiej w wersji oryginalnej i po polsku. Publiczność w liczbie 300 widzów gorąco przyjęła artystów, których występ zakończył się owacją na stojąco. W przerwie koncertu goście mieli też okazję poznać wyrafinowane zapachy francuskich perfum, a także skosztować specjalności francuskich – wina i serów. Spotkanie zorganizowane przez Atelier Językowe Anny Śledziewskiej zaszczyciły swoją obecnością również władze lokalne.

Wielkie zainteresowanie, z jakim spotkało się to wydarzenie, a także kultura francuska zachęciło organizatorkę – p. Annę Śledziewską do zaproponowania kolejnej daty recitalu – 29 marca o tej samej godzinie i w tym samym miejscu.

29 mars, o 17. 00, w Zajeździe „Cobra” Justyna Bacz zaprezentowała zatem ponownie program piosenki francuskiej , jak zwykle w towarzystwie doskonałych muzyków: Mariusz Dubrawski na fortepianie i instrumentach klawiszowych, Klaudiusz Baran na akordeonie oraz Michał Zuń na kontrabasi.

Czytaj więcej
Galeria zdjęć